| Producer | Fermat |
| Year manufacture | 2011 |
| Control system Heidenhain | TNC 530 |
| Diameter of working spindle | 130 mm |
| Travel X-axis | 4000 mm |
| Travel Y-axis | 2000 mm |
| Spindle speed | 10 - 3000 /min. |
| Cooling through spindle | YES |
| Pressure of cooling | 20 bar |
| Spindle travel - W axis | 730 mm |
| Travel Z-axis | 1700 mm |
| Tool magazine | NO |
| Spindle taper | ISO 50 |
| Table dimensions | 1800x2200 mm |
| Main motor power | 41 kW |
| Control system | Heidenhain TNC 530 |
| Diameter of working spindle | 130 mm |
| Travel X-axis | 4000 mm |
| Travel Y-axis | 2000 mm |
| Spindle speed | 10 - 3000 /min. |
| Spindle travel - W axis | 730 mm |
| Cooling through spindle | Yes |
| Tool magazine | No |
| Spindle taper | ISO 50 |
| Travel Z-axis | 1700 mm |
| Dismantling and loading | Not Included in price |
| Transportation and installation | Not included in price |
| Inspections | By appoitment |
| Țara: | Czech Republic |
| Adresa: | No street selected |
Suntem aici pentru dumneavoastră. Vă rugăm să ne contactați prin una dintre opțiunile de mai jos: