| Výrobce | Fermat |
| Rok výroby | 2011 |
| Řídicí systém Heidenhain | TNC 530 |
| Průměr pracovního vřetena | 130 mm |
| Pojezd osy X | 4000 mm |
| Pojezd osy Y | 2000 mm |
| Otáčky vřetene | 10 - 3000 /min. |
| Chlazení skrz vřeteno | ANO |
| Tlak chlazení | 20 bar |
| Pojezd vřetene - osa W | 730 mm |
| Pojezd osy Z | 1700 mm |
| Automatický zásobník nástrojů | NE |
| Kužel vřetene | ISO 50 |
| Rozměry stolu | 1800x2200 mm |
| Výkon hlavního motoru | 41 kW |
Stroj je v dobrém technickém stavu; testování pod napájením je možné. Příslušenství: sondy obrobku, ruční hlava, příruba
| Control system | Heidenhain TNC 530 |
| Diameter of working spindle | 130 mm |
| Travel X-axis | 4000 mm |
| Travel Y-axis | 2000 mm |
| Spindle speed | 10 - 3000 /min. |
| Spindle travel - W axis | 730 mm |
| Cooling through spindle | Yes |
| Tool magazine | No |
| Spindle taper | ISO 50 |
| Travel Z-axis | 1700 mm |
| Demontáž a nakládka | Není v ceně |
| Doprava a instalace | Není v ceně |
| Prohlídky | Dle dohody |
| Krajina: | Czech Republic |
| Adresa: | No street selected |
Jsme tu pro vás. Kontaktujte nás prosím jednou z níže uvedených možností: