The machine is in good technical condition, under power, after agreement is possible to test it.
| Producer | Trumpf |
| Year manufacture | 2002 |
| Max. length of workpiece | 3000 mm |
| Max. workpiece width | 1500 mm |
| Max. plate thickness | 12 mm |
| Power of laser | 2000 W |
| Total input | 71 kVA |
| Machine weight | 11500 kg |
| Machine dimensions l x w x h | 9800x5300x2000 mm |
| Max. plate thickness | 12 mm |
| Max. length of workpiece | 3000 mm |
| Max. workpiece width | 1500 mm |
| Power of laser | 2000 W |
| Fiber | No |
| Total input | 71 kVA |
| Machine weight | 11500 kg |
| Machine dimensions l x w x h | 9800x5300x2000 mm |
| Dismantling and loading | Not Included in price |
| Loading | By appoitment |
| Land: | Czech Republic |
| Adresse: | Ostrava - Vítkovice, Prokopa Velikého 1160/10 |
Wir sind für Sie da. Bitte kontaktieren Sie uns mithilfe einer der folgenden Möglichkeiten: