| Producer | TOS Trenčín |
| Swing over bed | 500 mm |
| Distance between centres | 1000 mm |
| Spindle bore | 50,8 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 1100x2575 mm |
| Machine weight | 1615 kg |
| Swing over bed | 500 mm |
| Distance between centres | 1000 mm |
| Spindle bore | 50,8 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 1100x2575 mm |
| Machine weight | 1615 kg |
| Dismantling and loading | Included in price |
| Inspections | By appoitment |
| Ország: | Czech Republic |
| Cím: | Brno |
Itt vagyunk Önöknek. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi lehetőségek egyikén: