| Výrobce | TOS Trenčín |
| Oběžný průměr nad ložem | 500 mm |
| Vzdálenost mezi hroty | 1000 mm |
| Vrtání vřetene | 50,8 mm |
| Rozměry d x š x v | 1100x2575 mm |
| Hmotnost stroje | 1615 kg |
| Swing over bed | 500 mm |
| Distance between centres | 1000 mm |
| Spindle bore | 50,8 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 1100x2575 mm |
| Machine weight | 1615 kg |
| Demontáž a nakládka | V ceně |
| Doprava, instalace | Není v ceně |
| Obhlídka dle dohody |
| Krajina: | Czech Republic |
| Adresa: | Brno |
Jsme tu pro vás. Kontaktujte nás prosím jednou z níže uvedených možností: