| Producent | KOVOSVIT MAS, a.s. |
| Rok produkcji | 1986 |
| Maks. średnica wiercenia | 50 mm |
| Mocujący stożek wrzeciona | ISO 50 |
| Maks. pionowe przestawienie ramienia | 875 mm |
| Maks. odległość osi wrzeciona od stojaka | 1250 mm |
| Rozmiary d x sz x w | 2750 x 1120 x 3271 mm |
| Ciężar maszyny | 4550 kg |
| Spindle taper | ISO 50 |
| Max. drilling diameter | 50 mm |
| Max. vertical arm adjustment | 875 mm |
| Max. distance of spindle axis to column | 1250 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 2750 x 1120 x 3271 mm |
| Machine weight | 4550 kg |
| Demontaż i załadunek | W cenie |
| Transport i instalacja | Nie jest w cenie |
| Dni inspekcji | Po umówieniu 31.7. 8:00-16:00 |
| Kraj: | Czech Republic |
| Adres: | Slévárenská 272, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11 |
Jesteśmy tu dla Ciebie. Skontaktuj się z nami za pomocą jednej z poniższych opcji: