| Výrobce | KOVOSVIT MAS, a.s. |
| Rok výroby | 1986 |
| Max. průměr vrtání | 50 mm |
| Upínací kužel vřetena | ISO 50 |
| Max. svislé přenastavení ramena | 875 mm |
| Max. vzdálenost osy vřetene od sloupu | 1250 mm |
| Rozměry d x š x v | 2750 x 1120 x 3271 mm |
| Hmotnost stroje | 4550 kg |
| Spindle taper | ISO 50 |
| Max. drilling diameter | 50 mm |
| Max. vertical arm adjustment | 875 mm |
| Max. distance of spindle axis to column | 1250 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 2750 x 1120 x 3271 mm |
| Machine weight | 4550 kg |
| Demontáž a nakládka | V ceně |
| Doprava, instalace | Není v ceně |
| Den obhlídek | Po dohodě, 31.7., 8:00-16:00 |
| Krajina: | Czech Republic |
| Adresa: | Slévárenská 272, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11 |
Jsme tu pro vás. Kontaktujte nás prosím jednou z níže uvedených možností: