| Gyártó | KOVOSVIT MAS, a.s. |
| Gyártás éve | 1986 |
| Max. fúrási átmérő | 50 mm |
| Orsókúp | ISO 50 |
| A kar max. függőleges átállíthatósága | 875 mm |
| Az orsó max. távolsága az oszloptól | 1250 mm |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2750 x 1120 x 3271 mm |
| A gép súlya | 4550 kg |
| Spindle taper | ISO 50 |
| Max. drilling diameter | 50 mm |
| Max. vertical arm adjustment | 875 mm |
| Max. distance of spindle axis to column | 1250 mm |
| Machine dimensions l x w x h | 2750 x 1120 x 3271 mm |
| Machine weight | 4550 kg |
| Szétszerelés és felpakolás | Az ár tartalmazza |
| Szállítás és telepítés | Az ár nem tartalmazza |
| Megtekintési időpontok | Megtekintési időpontok: előzetes egyeztetés alapján 2025.07.31 |
| Ország: | Czech Republic |
| Cím: | Slévárenská 272, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11 |
Itt vagyunk Önöknek. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi lehetőségek egyikén: