| Producer | TOS Hostivař |
| Year manufacture | 1999 |
| Control system | Kavalír K51-1 |
| Max. diameter of grinding | 400 mm |
| Max. length of grinding | 1500 mm |
| Max. weight of workpiece | 350 kg |
| Device for internal grinding | Yes |
| Machine dimensions l x w x h | 4600x1986x1756 mm |
| Machine weight | 6000 kg |
| Control system | Kavalír K51-1 |
| Max. weight of workpiece | 350 |
| Max. diameter of grinding | 400 mm |
| Max. length of grinding | 1500 mm |
| Device for internal grinding | Yes |
| Condition | The machine is in good condition, possible to test under power |
| Dismantling | Included |
| Loading | Included |
| Inspections | By appoitment |
| Kraj: | Czech Republic |
| Adres: | No street selected |
Jesteśmy tu dla Ciebie. Skontaktuj się z nami za pomocą jednej z poniższych opcji: