| Výrobce | TOS Hostivař |
| Rok výroby | 1999 |
| Řídící systém | Kavalír K51-1 |
| Max. průměr broušení | 400 mm |
| Max. délka broušení | 1500 mm |
| Max. hmotnost obrobku | 350 kg |
| Zařízení pro vnitřní broušení | Yes |
| Rozměry d x š x v | 4600x1986x1756 mm |
| Hmotnost stroje | 6000 kg |
| Control system | Kavalír K51-1 |
| Max. weight of workpiece | 350 |
| Max. diameter of grinding | 400 mm |
| Max. length of grinding | 1500 mm |
| Device for internal grinding | Yes |
| Condition | The machine is in good condition, possible to test under power |
| Dismantling | Included |
| Loading | Included |
| Inspections | By appoitment |
| Krajina: | Czech Republic |
| Adresa: | No street selected |
Jsme tu pro vás. Kontaktujte nás prosím jednou z níže uvedených možností: