| Gyártó | TOS Hostivař |
| Gyártás éve | 1999 |
| Vezérlőrendszer | Kavalír K51-1 |
| Köszörülés max. átmérője | 400 mm |
| A köszörülés max. hosszúsága | 1500 mm |
| A munkadarab max. súlya | 350 kg |
| Furatköszörű berendezés | Yes |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 4600x1986x1756 mm |
| A gép súlya | 6000 kg |
| Control system | Kavalír K51-1 |
| Max. weight of workpiece | 350 |
| Max. diameter of grinding | 400 mm |
| Max. length of grinding | 1500 mm |
| Device for internal grinding | Yes |
| Condition | The machine is in good condition, possible to test under power |
| Dismantling | Included |
| Loading | Included |
| Inspections | By appoitment |
| Ország: | Czech Republic |
| Cím: | No street selected |
Itt vagyunk Önöknek. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi lehetőségek egyikén: