| Producent | Okuma Corporation |
| Rok produkcji | 2014 |
| System sterowania | OKUMA OSP-P300LA-e |
| Średnica toczenia | 300 mm |
| Długość toczenia | 450 mm |
| Przejście przez wrzeciono | 68 mm |
| Napędzane narzędzia | Yes |
| Ilość pozycji narzędzi (z tego napędzanych) | 12/6 |
| Przejazd osi X | 235 mm |
| Przejazd osi Z | 520 mm |
| Oś C | 360° |
| Ciężar maszyny | 5000 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 2545x1870x1791 |
| Moc głównego elektrosilnika | 11/15 kW |
| Obroty wrzeciona | 38 - 3800 /min. |
| Control system | OKUMA OSP-P300LA-e |
| Turn table diameter | 300 mm |
| Turning lenght | 450 mm |
| Sloping bed | Yes |
| Spindle bore | 68 mm |
| Turret head | No |
| Dismantling | Not included |
| Loading | Not included |
| Inspections | By appoitment |
| Kraj: | Poland |
| Adres: | No street selected |
Jesteśmy tu dla Ciebie. Skontaktuj się z nami za pomocą jednej z poniższych opcji: