| Gyártó | Okuma Corporation |
| Gyártás éve | 2014 |
| Vezérlőrendszer | OKUMA OSP-P300LA-e |
| Elforduló átmérő | 300 mm |
| Elfordulási hossz | 450 mm |
| Orsófurat | 68 mm |
| Hajtott szerszámok | Yes |
| Szerszámváltó férőhelyeinek a száma (ebből meghajtott) | 12/12 |
| X irányú mozgás | 235 mm |
| Z irányú mozgás | 520 mm |
| C tengely | 360° |
| A gép súlya | 5000 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 2545x1870x1791 |
| A főmotor teljesítménye | 11/15 kW |
| Orsó fordulatszáma | 38 - 3800 /min. |
| Control system | OKUMA OSP-P300LA-e |
| Turn table diameter | 300 mm |
| Turning lenght | 450 mm |
| Sloping bed | Yes |
| Spindle bore | 68 mm |
| Turret head | No |
| Dismantling | Not included |
| Loading | Not included |
| Inspections | By appoitment |
| Ország: | Poland |
| Cím: | No street selected |
Itt vagyunk Önöknek. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi lehetőségek egyikén: