Producent ..... TOS Varnsdorf
Rok produkcji/Generalny remont ..... 1996
System sterowania Heidenhain ..... iTNC 415
Średnica wrzeciona roboczego ..... 130 mm
Przejazd osi X ..... 3500 mm
Przejazd osi Y ..... 2000 mm
Obroty wrzeciona ..... 1100 /min.
Wysuw wrzeciona (W) ..... 800 mm
Przejazd osi Z ..... 1250 mm
Mocujący stożek wrzeciona ..... ISO 50 .
Powierzchnia mocująca stołu ..... 2200x1800 mm
Maks. obciążenie stołu ..... 12000 kg
| Control system | Heidenhain iTNC 415 |
| Diameter of working spindle | 130 mm |
| Travel X-axis | 3500 mm |
| Travel Y-axis | 2000 mm |
| Spindle speed | 1100 /min. |
| Spindle travel - W axis | 800 mm |
| Cooling through spindle | No |
| Tool magazine | No |
| Spindle taper | ISO 50 |
| Travel Z-axis | 1250 mm |
| Dismantling | Not included |
| Loading | Not included |
| Inspection times | By appoitment |
| Kraj: | Canada |
| Adres: | No street selected |
Jesteśmy tu dla Ciebie. Skontaktuj się z nami za pomocą jednej z poniższych opcji: