Výrobce ..... TOS Varnsdorf
Rok výroby/GO v roce ..... 1996
Řídící systém Heidenhain ..... iTNC 415
Pracovní průměr vřetena ..... 130 mm
Pojezd osy X ..... 3500 mm
Pojezd osy Y ..... 2000 mm
Otáčky vřetene .....1100 /min.
Výsuv vřetene (W) ..... 800 mm
Pojezd osy Z ..... 1250 mm
Upínací kužel vřetena ..... ISO 50 .
| Control system | Heidenhain iTNC 415 |
| Diameter of working spindle | 130 mm |
| Travel X-axis | 3500 mm |
| Travel Y-axis | 2000 mm |
| Spindle speed | 1100 /min. |
| Spindle travel - W axis | 800 mm |
| Cooling through spindle | No |
| Tool magazine | No |
| Spindle taper | ISO 50 |
| Travel Z-axis | 1250 mm |
| Dismantling | Not included |
| Loading | Not included |
| Inspection times | By appoitment |
| Krajina: | Canada |
| Adresa: | No street selected |
Jsme tu pro vás. Kontaktujte nás prosím jednou z níže uvedených možností: