Gyártó ..... TOS Varnsdorf
Gyártás éve/Felújítás éve ..... 1996
Heidenhain vezérlőrendszer ..... iTNC 415
Az orsó átmérője ..... 130 mm
X irányú mozgás ..... 3500 mm
Y irányú mozgás ..... 2000 mm
Orsó fordulatszáma ..... 1100 /min.
Orsókitolás (W) ..... 800 mm
Z irányú mozgás ..... 1250 mm
Orsókúp ..... ISO 50 .
| Control system | Heidenhain iTNC 415 |
| Diameter of working spindle | 130 mm |
| Travel X-axis | 3500 mm |
| Travel Y-axis | 2000 mm |
| Spindle speed | 1100 /min. |
| Spindle travel - W axis | 800 mm |
| Cooling through spindle | No |
| Tool magazine | No |
| Spindle taper | ISO 50 |
| Travel Z-axis | 1250 mm |
| Dismantling | Not included |
| Loading | Not included |
| Inspection times | By appoitment |
| Ország: | Canada |
| Cím: | No street selected |
Itt vagyunk Önöknek. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi lehetőségek egyikén: