| Producent | WMW |
| Rok produkcji | 1983 |
| Siła walcująca | 16 t |
| Maks. średnica gwintu | 70 mm |
| Moc głównego elektrosilnika | 10 kW |
| Ciężar maszyny | 2300 kg |
| Rozmiary d x sz x w | 1600 x 1600 x 1400 mm |
| Rolling force | 16 t |
| Max. diameter of thread | 70 mm |
| Main motor power | kW |
| Machine weight | 2300 kg |
| Machine dimensions l x w x h | 1600 x 1600 x 1400 mm |
| Demontaż i załadunek | W cenie |
| Transport i instalacja | Nie jest w cenie |
| Dni inspekcji | Po umówieniu 31.7. 8:00-16:00 |
| Kraj: | Czech Republic |
| Adres: | Slévárenská 272, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11 |
Jesteśmy tu dla Ciebie. Skontaktuj się z nami za pomocą jednej z poniższych opcji: