| Gyártó | WMW |
| Gyártás éve | 1983 |
| Hengerlő erő | 16 t |
| A menet max. átmérője | 70 mm |
| A főmotor teljesítménye | 10 kW |
| A gép súlya | 2300 kg |
| Méretek hossz.×szél.×mag. | 1600 x 1600 x 1400 mm |
| Rolling force | 16 t |
| Max. diameter of thread | 70 mm |
| Main motor power | kW |
| Machine weight | 2300 kg |
| Machine dimensions l x w x h | 1600 x 1600 x 1400 mm |
| Szétszerelés és felpakolás | Az ár tartalmazza |
| Szállítás és telepítés | Az ár nem tartalmazza |
| Megtekintési időpontok | Megtekintési időpontok: előzetes egyeztetés alapján 2025.07.31 |
| Ország: | Czech Republic |
| Cím: | Slévárenská 272, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11 |
Itt vagyunk Önöknek. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi lehetőségek egyikén: