| Výrobce | WMW |
| Rok výroby | 1983 |
| Válcovací síla | 16 t |
| Max. průměr závitu | 70 mm |
| Výkon hlavního elektromotoru | 10 kW |
| Hmotnost stroje | 2300 kg |
| Rozměry d x š x v | 1600 x 1600 x 1400 mm |
| Rolling force | 16 t |
| Max. diameter of thread | 70 mm |
| Main motor power | kW |
| Machine weight | 2300 kg |
| Machine dimensions l x w x h | 1600 x 1600 x 1400 mm |
| Demontáž a nakládka | V ceně |
| Doprava, instalace | Není v ceně |
| Den obhlídek | Po dohodě, 31.7., 8:00-16:00 |
| Krajina: | Czech Republic |
| Adresa: | Slévárenská 272, Frýdlant nad Ostravicí, 739 11 |
Jsme tu pro vás. Kontaktujte nás prosím jednou z níže uvedených možností: